Únor 2016

Layout #05

28. února 2016 v 14:11 | Posted & written by: Teresa |  Past layouts

Zdravíííím, víte co mě štve nejvíce? Že blog zas a opět zanedbávám. Sama nevím, proč si ten čas prostě nedokážu uděat, když kolikrát ani nudou nevím co doma dělat. Včera jsem, ale neměla nějak mimořádně dobrou náladu a potřebovala jsem se odreagovat, tak jsem zase udělala ový vzhled blogu. Ten zimní a vánoční už byl hodně okoukaný a moc se sem nehodil, tak jsem udělala jiný a mnohem lepší. Na všechno mám hroznou chuť. Nevím čím to je, ale já jsem se teď hrozně rozjedla a furt něco jím, achjoo zachvíli asi budu mít 100 kilo. Já víím, že moje vzhledy na blog jsou hodně jednoduché, ale složité dělat neumím a jak se říká v jednoduchosti se taky dá najít krása. Tak snad se vám nový kabátek blogu líbí.
Teresa

Stále žiju, nebojte

19. února 2016 v 10:08 | Posted & written by: Teresa |  Diary
(Já už chci létoooo)

Zdravíííííím, ze začátku bych se Vám chtěla nejdříve omluvit za to, že jsem se tu dlouho neukázala, ale ějak nebyl vůbec čas. Poslední dobou nějak nic nestíhám a nevím jak to zvládat, aby nakonec všichni byli spokojeni.

TAG - Harry Potter

1. února 2016 v 12:21 | Posted & written by: Teresa |  Teresa
Zdravíííím, dneska tu mám další TAG a dneska s tématem Harry Potter. Jak jste asi už dávno poznali tak sérii HP prostě a jednodušše miluju. Ani nevíte jak jsem byla šťastná, když jsem dostala ty knížky k Vánocům, konečně si to budu moct číst pořád a pořád dokola. Tak a teď konec okecávání a jdeme na samotný TAG.