Prosinec 2015

Vánoce skoro za námi a nový rok před námi

28. prosince 2015 v 17:11 | Posted & written by: Teresa |  Diary
Zdravííííím, vím, že jsem hrozná a neozvala jsem se ani před Vánoci. Naposledy v neděli a to při adventním projektu, ale bohužel nějak jsem nestíhala. Před Vánoci jsem ještě pondělí a úterý byla v práci a od středy začli přípravy na Vánoce, však to znáte.

4. Advent - Vánoční outfity

20. prosince 2015 v 21:18 | Posted & written by: Teresa |  Fashion
Zdravíííím, už jste si mysleli, že jsem na Vás zapoměla co? Ale nebojte, nezapoměla. Jen jsem toho dneska měla nějak moc. Dodělávala jsem cukroví, aby bylo konečně hotovo a byl klídek. Dneska je zlatá a tedy poslední adventní neděle a to znamená, že náš projekt je u konce. Přemýšlela jsem zda bych příští rok neudělala blogmas, chtěli by jste?
Táák a teď se přiznejte kdo už zítra nejde do školy a práce a je doma? Já bohužel musím jít ještě v pondělí a úterý a pak až v sobotu. Tak, ale konec kecání a jdeme na článek.

3. Advent - Slavení Vánoc jinde ve světě

13. prosince 2015 v 10:42 | Posted & written by: Teresa |  Topics
Zdravíííííím, tak ani jsme nemrkli a máme tu další adventní neděli, tentokrát 3. Na adventním věnci už nám hoří 3 svíčky a zbývá jedna poslední. Asi všichni vime jak se Vánoce slaví tady u nás v Česku. 24 prosince chodí Ježíšek a dává nám dárky. K štědrovečerní večeři bývá bramborový salát a kapr. Taky máme plno tradic jako celý štědrý den nejíst maso, jinak neuvidíte zlaté prasátko, nebo že se pod talíř na večeři dává kapří šupina. A spousta dalších tradic a zvyků, ale jak se Vánoce slaví v Americe, Dánsku nebo třeba Itálii? Pokud Vas to zajímá čtěte dál.

Layout #04

10. prosince 2015 v 16:40 | Posted & written by: Teresa |  Past layouts
Zdravííííím, to koukáte co? Že se taky ozvu mimo adventní články. Říct pravdu už mi opravdu dost vadilo to jak blog zanedbávám. Vánoce na krku a tady pořád Halloweenskej layout, tak jsem s tím musela něco udělat. Dneska a všera jsem měla z práce volno, tak jsem se zase dala do grafičení a udělala tento jednoduchý design. Tak snad se Vám líbí. Ty tečky co jsou všude okolo stránky má být sníh ani nevím jestli to tak vypadá, tak posuďte sami. Tak se zatím mějte krásně, užívejte předvánoční čas a ozvu se nejspíš až v neděli.
Teresa

2. Advent - Tipy na dárky k Vánocům

6. prosince 2015 v 17:42 | Posted & written by: Teresa |  Topics
Zdravíííím, to to utíká co? Nedávno jsem psala článek na 1. Advent a už tu máme advent 2. Ještě 2 a máme tu Vánoce, podle mě ty nejhezčí dny v roce. A čím se budeme v dnešním článku zabývat? No přece tím, čím potěšit mamku, taťku, sestru, bráchu nebo třeba kamarádku s kamarádem. Tak snad se Vám budou moje tipy na dárky líbit a pokud Vás napadlo něco jiného určitě se podělte v komentářích a navrhněte jiný dáreček.