Listopad 2015

1. Advent - Vše o Adventu

29. listopadu 2015 v 17:10 | Posted & written by: Teresa |  Topics
Zdravííííím, a je to tu! První článek z mého adventního projektu. Říci pravdu jsem trošičku nervozní z toho jak to celé nakonec dopadne a jak Vám se to bude líbit. Snad se mi všecny články povedou a nezklamu vaše očekávání. Tak pro dnešní neděli, jsem si připřavila článek s tématem vše o Adventu.

Vánoce, Vánoce přicházejí!

23. listopadu 2015 v 12:01 | Posted & written by: Teresa |  Diary
Zdravííííím, dneska jsem tu zase s kecacím článkem. Chtěla jsem se ozvat už o víkendu, ale měla jsem opět pracovní víkend, takže od rána do večera v práci a psát články o pauze jsem rovnou zamítla. Sice by to šlo, půl hodina je dcl dlouhá doba, ale mě nejvíce vadí jak se tam musím vypisovat s háčkama a čárkama a to mě fakt nebaví. Proto pokud jsem Vám někomu okomentovala článek a někde chyběly čárky a háčky je možné, že jsem to psala z telefonu, proto se předem omlouvám. Dneska je to takový rychlo článek, protože zachvilku opět mizím na autobus a vzhůru do práce, čeká mě odpolední. A víte co je nejhorší? Celý víkend jsem strávila v práci, dneska na vyspání jsem měla jen dopoledne, teď mam odpolední a z odpolední rovnou noční. Já jako prodavačka mam noční, to teda nevím jak to zvládnu, ale aby jste byli v obraze. Prodávat nebudeme, ale budeme umývat regály a kontrolovat všechno zboží. Jooo hrozně se těším.

Včera sice jsem musela do práce, ale měla jsem i hezké probuzení. To je to když vylezete z postele kouknete se ven a SNÍÍÍÍH. Sice je mi 18 let, ale miluju sníh jako malé dítě. Strašně se mi to líbilo, všude bylo bílo a bylo to krásný. Že by přišli Vánoce? Teď v listopadu? Jediný co mi na tom štve je to, že sníh bude v listopadu, ale na Vánoce opět bude bláto. To ať je radši bláto teď a na Vánoce ať je krásně všude bílo. To samé bylo dneska ráno, když jsem se konečně probrala koukla ven a tam taková chumelenice a zase o několik cm sněhu více. Joo doufam, že autobuse pojede jinak nevím jak se dostanu do práce. A co Vy jak Vám se líbí sněžný listopad?

Adventní projekt?

20. listopadu 2015 v 10:08 | Posted & written by: Teresa |  Other
Zdravíííííím, zase jsem měla přemýšlecí náladu a přemýšlela jsem jak tento blog oživit. Přemýšlela jsem nad nějakým projektem, ale zase jsem musela vymyslet něco co bych stíhala psát. Abych Vám tu neslíbila projekt a články a pak nebylo nic. Proto přicházím s návrhem na ADVENTNÍ PROJEKT. Jak všichni víme před Vánoci jsou 4 adventní neděle a mě napadlo, přidat na každou adventní neděli 1 článek na speciální téma ohledné Vánoc a adventu. Vím, že to budou jen 4 články, ale nějak tajně doufám, že se Vám to bude líbit. Prozatím mám vymyšlené tyto témata:

1. Advent - Vše o Adventu
2. Advent - Tipy na vánoční dárky
3. Advent - Slavená Vánoc jinde ve světě
4. Adent - Vánoční outfity

Určitě mi pište Vaše názory na tento projekt. Pokud se Vám to jako nápad zdá špatné, rozhodně to napište a já to celé zruším. Chci hlavně aby se Vám to líbilo a rádi jste sem na ty články chodili. To samé platí o tich tématech na dané adventy. Pokud máte lepší nápad na článek, kterej chcete abych na daný advent napsala, rozhodně mi napište a já uvidím. Budu moc ráda, za každý nápad na téma, protože mi toho zatím moc nenapadlo, tak třeba máte lepší nápady než já. Tak se mějte krásně a zase příště.
Teresa


Volno, volníčko

14. listopadu 2015 v 13:29 | Posted & written by: Teresa |  Diary
Zdravííííím, a zároveň přeji krásnou sobotu. Já mám konečně zase volnej víkend a tak si ho užívám plnými doušky. Ráno dříve než v 10 nevstávám a rozhodně ani nemám v plánu nic dělat. Víkend si musím užít, protože ten další budu zase od rána do večera v práci. Říct pravdu vůbec jsem si to nedokázala představit, strávit v práci celý den což znamená 14 hodin, ale říctp ravdu dá se to zvládnout. Ten den uteče strašně rychle, ale pak je člověk hodně unavený. Sice bych radši do práce chodila třeba jen na ranní nebo odpolední, ale i celý dny se dají zvládnout. Ono nám asi ani nic jinýho nezbyde. Teď se plánují zase jiné směny. Doteď jsme měli buď ranní, odpolední nebo celý den a to se pravidelně střídalo a teď? Chtějí udělat, že do práce budeme chodit jen na celý dny, že třeba budeme v práci 3 celý dny za sebou a pak 3 dny doma. Nedokážu si to představit. Bude to asi fuška zvládnout, ale jak jsem řekla zkusit se to může, ale nic neslibuju. Takhle budeme furt v práci a pak volné dny budeme trávit dospáváním, už to vidím. Co si o tomhle myslíte Vy?

Sice zítra už je neděle a pak zase týden plný práce, ale těším se na zítřek. Pojedeme s nejlepší kamarádkou na kafe a strašně se na ni těším. Od školy se moc nevídáme a už ani není tolik času si psát, tak zítra spolu někam vyrazíme a vynahradíme si to všechno. Tak doufám, že mě ani jí do toho nic nevleze a uvidíme se.

Layout #03 + velká změna

5. listopadu 2015 v 13:31 | Posted & written by: Teresa |  Past layouts
Zdravííííím, dneska mám z práce volno, tak odpočívám a rozhodla jsem se pro větší změnu blogu. Už z minulého článku víte, že jsem se rozhodla změnit zaměření blogu a to spíše na ten deníčkovský typ blogu, proto jsem se rozhodla pro jiný layout, obrázky v menu i jiný popisek mě a přidělání rubrik. V menu najdete dokonce i mojí fotku, tak snad Vás to neodradí a stejně sem budete chodit. Když už máme ten podzim rozhodla jsem se pro layout v oranžové barvě a s obrázky Halloweenu a jiných podzimních obrázků. Říct pravdu to, jak jsem udělala tuto změnu blogování mě opět zase začlo o to víc bavit a těším se až Vám napíšu všechny články co mám zatím vymyšlené. Tento blog asi neměl být kosmetický, jak bylo při zakládání myšleno. Sice název style-teresa je špatnej na autorský blog, ale je mi líto tento blog opustit, proto tu zůstávám a dlouo tu působit budu. Tak se zatím mějte, užívejte podzimu a zase někdy se ozvu.

Určitě mi napište zda Vám nevadí ta změna a jak se Vám nový layout líbí?
Teresa