Říjen 2015

[31.10.2012] Halloween

31. října 2015 v 20:42 | Posted & written by: Teresa |  Other
Zdravííííím, nevím proč, ale nikdy nevím co psát na ten úvod. Jak správně ten článek uvést, to je asi ta největší záhada a to nejtěžší co se asi nikdy nenaučím. Dneska, ale mám toho na ten úvod trošku více a to, že měním zaměření blogu. Už to nebude blog hlavně o kosmetice, jako jsem dřív plánovala, ale teď se tady budou objevovat hlavně články o mě, takže deníčky, různé témata a ták. Kvůli práci už nemám tolik času na psaní recenzí a na články tipu deníčku nemusím nic vymýšlet jen sednu a napíšu, tak snad se nezlobíte a budete sem i nadále chodit. Nebojte, ale recenze se budou objevovat jen občas.

Konečně se asi vše otočilo k lepšímu

27. října 2015 v 10:04 | Posted & written by: Teresa |  Teresa
Zdravííííím, po delší době opět kecací článek, aby jste zjistili jak se zase mám a co je u mě nového. Tak snad Vás neunudím a bude se Vám tento článek líbit.
Přesně podle tohodle obrázku jsem se každý den řídila a říct pravdu ten lepší zítřek už nastal.

Moje sbírka parfémů

18. října 2015 v 18:13 | Posted & written by: Teresa |  Review
Zdravííííím, dneska jsem tu zase s větší recenzí. Minule jsem recenzovala svojí sbírků deodorantů a dneska jsem se rozhodla zrecenzovat své parfémy. Tak snad se Vám bude článek líbit a třeba Vás něco zaujme. Určitě mi do komentářů napište Vaše oblíbené parfémy, moc ráda se nechám inspirovat, protože parfémů je na trhu mnoho a člověk neví po které šáhnout.

Layout # 0,2

7. října 2015 v 18:39 | Posted & written by: Teresa |  Other
Zdravííííím, dneska jsem tu s novým článkem a i s novým kabátkem blogu. Dneska jsem musela na vyšetření do nemocnice, tak jsem v práci dostala celý den volno, tak odpočívám a nabírám síly, proto jsem zase zkusila nový layout. Pořád nevím zda se mi líbí nebo ne, mám z něj takové smíšené pocity. Doufám, že aspoň Vy mi řeknete upřímný názor. Nechtěla jsem to moc přehánět s barvama proto jsem to nechala jen obyčejně bíle a jen název a pár obrázků co se hodí k beauty blogu. Doufám, že se Vám to líbí a nepřestanete sem kvůli novému kabátku blogu. Tak pro dnešek končím, ale nebojte snad mě něco napadne a ještě zítřejší volno využiju k napsání pár článků, aby jste se tu nenudili.

Tak co líbí se Vám?
Co chcete za další článek?
Teresa