Přepadlo mě špatné období

20. září 2015 v 18:13 | Posted & written by: Teresa |  Teresa
Zdravíííím, dneska opět kecací článek, snad se nezlobíte. Příště bude recenze už jí mám připravenou, tak se nebojte. Na rovinu říkám, že tento článek bude trošku asi depresivní a plné špatné nálady, bohužel, ale jak už s názvu článku vítě, teď mám nějaké špatné období a píšu Vám to proto aby jste věděli proč nevychází články a co semnou je.


Dneska začnu asi prací. Do práce chodím pořád dokonce už mám za sebou i pracovní víkend, což jak jsem Vám psala znamená tam být jak sobotu tak neděli od rána do večera. V sobotu to znamená od 6:00 - 20:00 a v neděli 7:00 - 20:00. Bála jsem se toho, ale zase když je člověk v pohybu není ani tolik unavený, ale když si pak sednete padne to na Vás jako by to někdo lopatou hodil. Říct pravdu v neděli mi nebylo vůbec dobře. Hlava mě bolela, bolelo mě v krku a totální rýma, prostě stav na pytí čaje a ležet v posteli. Nee já celý den byla v práci, ale zvládla jsem to, taky jsem večer přijela a měla horečku, což bylo pro mě to nejhorší zjištění, ale o tom až později. Jinak v práci to jde, všichni mě přijali a mají mě rádi. Nedají na mě dopustit a jsem ráda, že jsem se stala členem skvělé party lidí.

A proč horečka v neděli byla tak špatná? Hned v pondělí mě čekali opravné zkoušky z autoškoly. Měla jsem tam být ve 12, tak jsem se dopoledne aspoň vyspala. Probudila jsem se a bylo mi hůř než v neděli. Hlava mi třeštila, vážila snad tunu, horečka neustoupila spíš se ještě zvedla, v krku mi bolela div jsem nemohla mluvit a to jsem měla jet v autě? Představa mě děsila ještě víc než to, že hned po zkouškách mě čeká odpolední v práci. Když bráška přišel z práce na oběd domů a viděl mě ve stavu ve kterým lěžím v posteli na rovinu mi řekl "ty tam dneska ani nechoď, v takovým stavu to nedáš" a bohužel měl pravdu. Ani druhý pokus se nezdrařil v jízdách. Testy jsem udělala, což je fajn, ale ani na podruhý jsem neudělala jízdy. Nevím zda za to mohl můj stav, ale řekla bych, že jo, fakt mi nebylo dobře a jsem ráda, že jsem vůbec někam dojela a nenabourala to do prvního stromu. Instruktor na mě koukal jak na debila asi se mu nedivím. Komisař ještě vtipkoval jak bych na to měla náladu a jedinej kdo mi pochopil byl majitel autoškoly, řekl mi, že jsem dobrá, že jsem se v tomto stavu na silnici vůbec odvážila. Tak třetí pokus mě čeká 25. 9 2015, tak na mě myslete a držte všechny palce ať se to povede, ale snad do třetice všeho dobrého ne? Tak se pořád nervuju jak dopadne můj třetí pokus a špatnou náladu přenáším na všechny. Už aby to bylo zamnou já měla zkoušky úspěšně za sebou a mohla se věnovat už jen práci, Vám, rodině, kamarádům a mým 4-nohým miláčkům.

Tak snad se máte líp než já. Užívejte školu a ničím se netrapte, věřte tomu, že to člověka dokáže pěkně srazit a není tak lehké se zase zvednout. Tak se nenechte srazit na dno jako já zkouškama z autoškoly. Mějte se krásně a zase příště.

Teresa
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Monica. Monica. | Web | 20. září 2015 v 19:26 | Reagovat

Je dobře, že tě v práci takhle přijali. Taly bys mohla mít k tomu všemu špatný kolektiv a to by bylo teprve něco :D
A docela tě obdivuju, že jsi na ty zkoušky vůbec šla, když ti bylo tak špatně. Já bych se na to vyprdla :D a na potřetí to určitě dáš :)

2 Beatricia Beatricia | Web | 20. září 2015 v 19:37 | Reagovat

To je velká výhra, dobrý kolektiv v práci. Někde je situace tak zlá, že zaměstnanci raději dají výpověď.
Jsi statečná, že jsi šla na zkoušky i v horečce... budu ti držet palce, ono se to povede, budeš už klidnější.☼☼☼

3 Lenuš Lenuš | Web | 21. září 2015 v 23:31 | Reagovat

Fuuu, v takovýmhle stavu se pořádně řídit nedá, tvůj autoškolák měl pravdu. Ale příště to už určitě dáš :))

4 Nia Nia | Web | 25. září 2015 v 21:19 | Reagovat

Taky jsem tento týden dělala podruhé autoškolu. Fakt tě obdivuju za to, žes tam vůbec šla, protože já sama bych se schovávala v posteli a dělala, že neexistuju. Doufám žes to dneska dala :)

5 Elis Elis | Web | 26. září 2015 v 14:05 | Reagovat

To se v životě stává, spadneme dolů, ale to se změní, nic netrvá věčně, život nás zase vynese vzhůru a bude dobře...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama