Teresa, a vše o ní

7. srpna 2015 v 9:16 | Posted & written by: Teresa |  Teresa
Zdravíííím, dneska mám pro Vás trošku jiný článek než tu bývá. Do posledních 3 článků jsem dala anketu zda chcete, abych přidávala články i o mě. Bylo tam 8x ano, tak se to tu bude čas od času objevovat. Aspoň se vy o mě něco dozvíte, třeba co celé dny dělám a hlavně se dozvíte kdo Vám to tu všechno píše. Dneska Vám, ale napíšu více informací o mě, myslím, že je to super na to aby vy jste mě více poznali a hlavně mě vždycky tohle bavilo číst na jiných blozích, tak pokud Vás zajímám čtěte dále.


Táák a kde začít? Asi na začátku co? Tak dobře. Narodila jsem před 18-ti lety, tedy roku 1997 v květnu. Dostala jsem jméno Tereza. Jméno Tereza jsem dostala, protože mám o 2 roky staršího brášku a ten je narozen také v květnu akorát o 2 dny dříve, a když máme narozeniny skoro nastejno naši chtěli, aby jsme tak měli i svátek a jelikož brácha je Lukáš a já Tereza svátek máme jen o 3 dny, takže vše slavíme společně. Žiju v jedné malé vesničce celý svůj život a říct pravdu do města bych snad ani nechtěla. Sice tu nemam žádné kamarády, ano bydlí tu jen samý důchodci nebo lidi ve věku rodičů, ale jsem zvyklá na ten klid. Žiju v podstatě velice nudný život a mnohé z Vás by ani nebavil, ale já si moc nestěžuji. Podle přátel jsem milá, upřímná a holka co nezkazí žádnou srandu.

Letos jsem dokončila školu a můžu oficiálně říct, že jsem cukrář. Už mám na to i papír. Přiznávám teď mě plno z Vás bude mít za blbce, ale ano nemám maturitu mám pouze výční list a maturitu mít nebudu. Je to proto, že mě strach strašně moc ovládá a já se bála maturity a toho učení a tak, proto jsem se na žádnou nástavbu nehlásila. Závěrečné zkoušky jsem sice zvládla s vyznamenáním, ale je to jen proto, že u zkoušek nebyla matika ani čeština, ale samé odborné předměty. Tak prosím neodsuzujte mě jen kvůli tomu, že nemám maturitu.

Svůj volný čas trávím venku s bráškou nebo se psem. Teď poměrně často je tu u nás ve vsi kamarád, co tu je u svého dědy, tak chodíme ven a často se vracíme až pozdě v noci, ale to je jen teď kvůli tomu, že jsou prázdniny. Taky miluju, když si někam zalezu z knihou a můžu si v klidu číst. Miluju fotografování, dlouhé procházky. Mýma nejoblíběnějšíma knížkama a filmama je na 100% Harry Potter a Hunger Games, to je něco na co můžu koukat pořád.

A co bych Vám ještě prozradila z mého osobního života? Jsem sama, takže přítele nemám. Jsem prcek, což znamená, že já ve svým 18-ti letech měřím 158 cm. Prozradím Vám, že jsem z Plzeňského kraje. Bydlím asi 30 km od města Plzně a do Plzně jsem chodila i do školy, ale jen na střední. Doma mám svýho milovanýho psa, 2 kocourky a morče. Nikdy je nikomu nedám ani za nic.

Teď si užívám poslední prázdniny, do toho dělám autoškolu a pomalu začnu hledat zaměstnání, abych jen neseděla doma a nic nedělala. A co plánuji do budoucna? Určitě psát tento blog a hlavně se snažit žít šťastný a poklidný život, ale jak budu žít a co budu dělat, to se dozvíte.

Tak a už končím nenapadá mě, co bych Vám o sobě ještě řekla, ale stejnak si myslím, že se toho o mě ještě plno dozvíte. S blogováním rozhodně nekončím. Pokud Vás o mě něco zajímá piště do komentářů, kde Vám odpovím nebo na ask, máte ho v menu.
Teresa

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 P. P. | Web | 7. srpna 2015 v 14:37 | Reagovat

Nechápu, proč někteří lidé odsuzují někoho kdo má pouze výuční list. Je to na každém jak se rozhodne a já tě úplně chápu :) Jsem ráda, že nejsem jediná tak malá! Ale jsi na tom ještě o 4cm lépe! :D

2 Beatricia Beatricia | Web | 7. srpna 2015 v 21:09 | Reagovat

Moc krásný článek. Máš velice atraktivní výuční list. Budeš žít sladký život. Já cukrářky obdivuji. Maturita není stupeň ke štěstí ani  životní prosperitě. Držím ti palce. ☼☼☼

3 Whirpy Whirpy | E-mail | Web | 7. srpna 2015 v 21:34 | Reagovat

Harry Potter je úžasnéj :333
Jinak to s tím jak máte s bráchou skoro stejně nározky a svátek je super! :D
A náhodou i tak jsi moc šikovná, já bych asi zase neměla nervy stát u plotny a péct nějaké dorty nb tak. :D Nevím. A kdo by neměl rád cukráře. Je jedno co jsi, hlavně když se uživíš :) To mi furt opakuje brácha. :DD

4 Fredy Kruger Fredy Kruger | 8. srpna 2015 v 0:47 | Reagovat

" Tady mám jeden  článek....
...tady je druhý článek ...

Tu třetí článek jest tasemnice !!"

Dalibor  Tschmoudt  číhá u zadnice
" Tu čtvrtý článek !  však vyjde jich více !
...možná, že dvacet tak... nejspíše "....

" Čekáme,... článek, že napíšeš !!"
... křičejí přátelé  na  Skypu

" Nebojte !  sto článků vysypu !!"

" Na tohle my se ti wiserem!!"

...tak hoch přišel o všechny přátele !!

5 Pagess Pagess | Web | 9. srpna 2015 v 12:44 | Reagovat

Taky si teď dělám autoškolu :)
náhodou se mi líbí, že je i na blogu někdo jiný, kdo nestuduje gympl jako většina blogerek, které mají cíl jít na vysokou lékařku či právničku -_- :D

6 steel32 & darthnellr steel32 & darthnellr | Web | 9. srpna 2015 v 14:13 | Reagovat

odsuzovat někoho jenom kvůli maturitě je blbost :D náhodou, já bych brala bejt cukrářka! :D
áááá, někdo je vážně větší prcek než my dvě? :O :DD
a hunger games knížky jsou boží :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama