Srpen 2015

Outfit #0,2 | Back to school

30. srpna 2015 v 16:37 | Posted & written by: Teresa |  Fashion
Zdravíííííím, nejdřív jsem si myslela, že trend článků s názvem BACK TO SCHOOL u mě na blogu nehrozí, ale zmýlila jsem se. Bude tu jen jeden jediný a to outfity na první školní den. Přemýšlela jsem zda tich článků neudělat více, ale nemám nápady, když už do školy nejdu, proto si užijte jediný článek a to s outfitama.

První outfit jsem volila spíše podle toho, co bych si na sebe první školní den vzala já. Rozhodně pohodlné džíny, pak nějaké velice pohodlné tričko nebo tílko. Na nohy rozhodně co nejpohodlnější boty, takže moje volba je jasná, že jsou to botasky a vše doladit třeba lehkým make-upem nebo jen příjemným parfémem. Teď si asi říkáte, že jste v jiným článku nečetli tolikrát slovo "pohodlné", ale já jsem typ holky co nosí spíš klukovský styl oblékání a ne šatičky a sukně a boty na podpatku, ale v líčení to se zase umí vyřádit, ale v oblečení nee.

Rimmel London - řasenka Scandeleyes xtreme

28. srpna 2015 v 11:37 | Posted & written by: Teresa |  Review
Zdravíííím, dneska mám pro Vás opět recenzi a to na řasenku, kterou jsem zmiňovala ve svým oblíbencích za červenec. Tam jsem psala, že tahle řasenka je moje hodně oblíbená a vy jste o ní také hodně psali, že jí omrknete v drogerii, tak jsem se rozhodla, že napíšu větší recenzi, aby jste o ní více věděli. Tak jdeme na to.

Nebojte, žiju! -- 25.8 2015

25. srpna 2015 v 14:56 | Posted & written by: Teresa |  Teresa
Zdravííííím, dneska mám pro Vás článek takového deníčkovského typu. Sice pořád nevím jak to pojmout a napsat abych neskákala z věci na věc a nakonec to všechno dávalo smysl. No uvidíme jak to nakonec dopadne snad dobře a vy pochopíte vše co Vám chci říct. Chci tyto články se psát častěji, aby jste toho o mě věděli víc, třeba co dělám, jak žiju a ták. Tak jdeme na to.

Oblíbenci | červenec 2015

20. srpna 2015 v 17:11 | Posted & written by: Teresa |  Oblíbenci
Zdravíííííím, dneska mám po Vás opět oblíbence za minulý měsíc a to za měsíč červenec. Strašně moc to letí ten čas. Vemte si, že ještě nedávno byl červenec a dneska už je skoro konec srpna. Nejradši bych někdy ten čas zpomalila, aby to všechno neuteklo, tak strašně rychle, ale to jsem zase odbočila a zpět k dnešnímu článku. Mám tu pár věcí, které jsem v červenci strašně ráda používala a jaké to jsou na to se pojďme společně podívat.

První hodně velký oblíbenec je tato řasenka od Rimmel London - scandaleyes xtreme. Je opravdu skvělá a já na ní nemůžu říct, žádný špatný slovo. Řasy krásně prodlouží a hlavně neslepuje. Používám jí každý den a myslím, že ještě dlouho jí používat budu. Za mě prostě TOP 1. Určitě musím doporučit. Koupila jsem jí za 149,90 KČ.

Dedodoranty #01

17. srpna 2015 v 11:42 | Posted & written by: Teresa |  Review
Zdravíííím, dneska mám pro Vás takovou větší recenzi. Je léto a je mi jasné, že každý vyhledává ten pravý deodorant, ale zase pocení u člověka, je úplně normální věc, ale je mi jasné, že se plno lidí za to stydí. Já jsem člověk, kterej když je ve stresu nebo ták, se potí mnohem více a pak je mi to nepříjemné. Recenze bude na mé deodoranty, které mám právě doma. Celkem jsou 4, všechny mám vyzkoušené a můžu Vám o nich něco říct.

Avon senses - tělový peeling ( Refreshing lagoon a Garden of Eden)

14. srpna 2015 v 19:23 | Posted & written by: Teresa |  Review
Zdravíííím, dneska mám pro Vás opět recenzi na produkt od značky Avon. Jsou to 2 stejné produkty, akorát každý má jinou vůni, ale recenze bude na oba 2. Jak jsem říkala značku Avon mám ráda, plno věcí od této značky mám doma a nemůžu si je vynachválit, což je především pečující kosmetika, u dekorativní je to drobet horší, ale najdou se i věci, které jsem super a rozhodně bych do nich šla znova, ale to zase někdy jindy. Teď se semnou pojďte podívat na zoubek těmto telovým peelingům.

Layout # 0,1

12. srpna 2015 v 17:57 | Posted & written by: Teresa |  Other
Zdravííííím, tak dneska jsem tu jen s takovým rychlo článkem, ale snad nevadí. Před pár dny sem se nudila, tak jsem se rozhodla, že po dlouhé době zase otevřu grafickej program a zkusím vytvořit nějaký layout blogu. Nikdy jsem na grafiku moc nebyla, nikdy jí neuměla, ale zkusila jsem vytvořit layout pro tento blog a vzniklo to, co vidíte. Je to tu na zkoušku a pokud se Vám to nebude líbit zůstaneme jen u nápisu a nějakých okrajů.
Tak pokud se Vám to bude líbit, můžu sem občas nějaký layout vytvořit, aby to vždycky nějak ožilo, ale záleží na Vás.

Tak své kladné i záporné názory pište do komentářů.
Líbí se Vám layout?
Teresa

Nákupy | červenec 2015

10. srpna 2015 v 10:03 | Posted & written by: Teresa |  Nákupy
Zdravíííím, měsíc se nám přehoupl a máme tu srpen, proto je tu článek s nákupy za červenec. Dnešní měsíc jsem si nekoupila nic zajímavého, ale chci tyhle články vydávat pravidelnější, proto i přes ne moc zajímavé věci Vám to sem dám. Za červenec jsem dcl i zbytečně utrácela, ale všechny věci využívám.

První co jsem si pořidila je řasenka od Rimmel London - Scandaleyes xtreme. V televizi na ní běžela pořád reklama a já strašně ráda zkouším nové a nové věci, proto tahle řasenka u mě ve sbírce nemohla chybět. Jsem s ní moc spokojená, teď jí používám denně a dlouho jí z ruky určitě nedám. Koupila jsem jí v drogerii DM za 149,00 KČ.

Teresa, a vše o ní

7. srpna 2015 v 9:16 | Posted & written by: Teresa |  Teresa
Zdravíííím, dneska mám pro Vás trošku jiný článek než tu bývá. Do posledních 3 článků jsem dala anketu zda chcete, abych přidávala články i o mě. Bylo tam 8x ano, tak se to tu bude čas od času objevovat. Aspoň se vy o mě něco dozvíte, třeba co celé dny dělám a hlavně se dozvíte kdo Vám to tu všechno píše. Dneska Vám, ale napíšu více informací o mě, myslím, že je to super na to aby vy jste mě více poznali a hlavně mě vždycky tohle bavilo číst na jiných blozích, tak pokud Vás zajímám čtěte dále.

Outfit #0,1

5. srpna 2015 v 8:36 | Posted & written by: Teresa |  Fashion
Zdravíííím, dneska mám pro Vás takový odlehčený článek. Vždycky mě strašně bavilo vytvářet outfity, ale abych je tvořila ze svého oblečení a pak to fotila a ukazovala Vám to. Bohužel toho se asi nedočkáte, protože nemám tolik oblečení a hlavně mám pár bot a abych třeba každý měsíc tvořila outfit, to asi nee, ale takhle na internetu je velký výběr a můžu tvořit jak se mi chce. Tak snad se Vám článek bude líbit a jdeme na to.
První outfit je ideální na letní rande. Procházet se večer po městě nebo třeba na dovolený při západu slunce. Já sice nejsem člověk co rád nosí šaty, ale tyhle mě zaujmuly hned na první pohled. Já osobně bych si to na nějaké to rande vzala, ale nejen tam, ale jamkoliv v těchto horkých dnech. Teda až na ty podpadky, které nenosím. Neumím na tom chodit, no joo celá já. A proč se nesladit do tyrkysové barvy všechno jak nehty tak nějaké doplňky. Ten náramek je naprosto boží a myslím, že velké a zvýrazněnější řasy, to je ta správná třešnička na dortu.