Červenec 2015

Oblíbenci | červen 2015

30. července 2015 v 17:13 | Posted & written by: Teresa |  Oblíbenci
Zdravíííím, konečně jsem se dokopala a dala dohromady oblíbence za měsíc červen. Vím, že je pozdě psát tento článek, ale vůbec jsem nevěděla co tam dát a co ne. Mám, ale konečně všechno připravené a můžu tento článek napsat.

Prvním oblíbencem je micelární voda od Garnier. Je opravdu skvělá a rozhodně doporučuji, nechci se tady o ní rozepisovat, protože pokud Vás zajímá více, tak to najdete ZDE. Je tam o ní velká recenze.

HAKURO Professional - štětce

24. července 2015 v 14:43 | Posted & written by: Teresa |  Review
Zdravííííím, dneska jsem si pro Vás připravila článek s recenzí na štětce od značky Hakuro. Asi je Vám všem jasné, že půjde o štětce na líčení. Musím říct, že šetření peněz na tyto štětce stálo za to. Bohužel štětce jsou poměrně dražší a asi ne každý student si je může dovolit, ale pokud máte teď o prázdninách brigádu a plánujete si koupit nějaké štětce do těchto se určitě vyplatí zainvestovat. Já si pořídila 3 a jaké a na co je používám se dozvíte, když budete číst dál.

Wanna by my affs?

21. července 2015 v 18:05 | Posted & written by: Teresa |  Other

Zdravíííím, po dlouhém přemýšlení jsem se rozhodla, že založím affs, nebo-li spřátelené blogy. Dřív jsem to na svých blozích měla, tak proč to nezařídit i tady. Takže pokud máte zájem čtěte dále.

HAUL | New Yorker 0,1

15. července 2015 v 12:50 | Posted & written by: Teresa |  Fashion
Ahooj všichni a přeji krásnou středu, dneska Vám přináším článek s fotkama oblečení, které jsem nedávno pořídila v New Yorkeru. Už dlouhou dobu jsem si nic nového nepořídila a už jsem toho docela dost potřebovala, tak jsem si pár věciček koupila a jaké, to se dozvíte hned teď.

První co jsem si pořídila bylo tohle tričko. Je z příjemného materiálu a ihned se stalo mým oblíbeným a nosím ho skoro všude. Je opravdu skvělé. Mám ho ve velikosti XS a stálo mě 139,00 KČ. Určitě doporučuji na něj kouknout pokud ho tam ještě najdete. Mají plno jiných barev i plno velikostí.

Dalším tričkem co jsem si koupila bylo tohle ideální na léto. Je opět z příjemného materiálů a je slabé, takže na horké letní dny ideální. Jediné co by mohlo někomu vadit je to, že je drobet průsvitné, proto člověk musí zvolit vhodné prádlo pod to tričko aby se to hodilo. Mám ho opět ve velikosti XS a stálo mě 199,00 KČ.

Garnier - Micelární voda

13. července 2015 v 14:14 | Posted & written by: Teresa |  Review
Zdravím všechny a přeji krásný den, dneska bych Vám chtěla představit asi všem už známou micelární vodu od značky Garnier. Tato voda je hodně diskutovaná na spousty blozích a někdo na ní má kladnej a někdo zápornej názor, ale jak se říká, ne každému všechno vyhovuje. A jak tato voda obstála u mě? Čtěte dále.

Nákupy | červen 2015

10. července 2015 v 12:28 | Posted & written by: Teresa |  Nákupy
Zdravím všechny, a přeji pěkný den. Nikdy jsem nebyla moc na vítací články, proto úvod k blogu bude hned u článku. Chtěla bych Vás teda všechny přivítat na mém novém blogu který se bude týkat především kosmetiky. Budou se tu objevovat články, které se budou opakovat každý měsíc jako jsou nákupy nebo oblíbenci a pak taky recenze na určitou kosmetiku. Budu doufat, že se Vám tu bude líbit a budete se sem rádi vracet. A hned přejdeme k dnešnímu článku...

Jako dnešní článěk jsem si připravila nákupový článek za měsíc červen, tak to nebudu dlouho zdržovat a jdeme na to.

Jako první co jsem si pořídila byly 3 laky na nehty značky Rimmel London z edice Rita Ora. Nějaké nové laky jsem už dlouho potřebovala a těmto barvám jsem nemohla odolat. Jeden lak jsem si pořídila za cenu 59,90 KČ. Ten broskový lak je v odstínu 408 Peachella, ten mentolový je v odstínu 878 Roll in the grass, a jako poslední co má tu nude barvičku je v odstínu 498 Rain rain go away. Musím říct, že už jsem je všechny stihla vyzkoušet a jsem s nima spokojená, ale více o nic se určitě dozvítě v podrobnější recenzi, která Vás čeká.

Více v C.Č.